קאורית יחסי ציבור שיווק והפקות אירועים עסקיים

איריס קורן, בעלים

*שם:  
*טלפון:  
אימייל:  
*הערה:  


 • יעוץ יחסי ציבור ושיווק

  והרי החדשות - יחסי ציבור הם גם עבור עסקים קטנים!

  הרבה מאוד בעלי עסקים נרתעים משימוש ביחסי ציבור עקב מחשבות מוטעות על מה זה בכלל יחסי ציבור או בלבול בין יחסי ציבור ופרסום. חשוב להבין - פרסום ויחסי ציבור הם שתי הרגליים עליהם ניצב השיווק של העסק. אך בעוד הראשון עוסק בכאן ובעכשיו (מבצע עוף בשקל לדוגמא) השני עוסק במיתוג העסק ובהחדרה לתודעת הלקוחות הפוטנציאלים על קיומו, איכותו ושירותיו, על ידי טפטוף קבוע של מידע בכלים עיתונאים בעלי אמינות גבוהה יותר מאשר מודעת פרסום.

  ולכן, אם גם אתם רוצים לא רק לרוץ ספרינטים אלא גם לרוץ במרתון אתם מוזמנים לתאם פגישה עכשיו ולהבין איך גם העסק שלכם יכול להשמע ולהראות "כמו הגדולים" במחירים סבירים והגונים.

  חברת האגודה ליועצי תקשורת ויחסי ציבור בישראל

  צלצלו 050-7527758


   
 • ניהול והקמת דפי פייסבוק עסקיים

  דפים עסקיים בפייסבוק הם כלי שיווק אדיר וחלון ראווה נהדר במיוחד לאלה מבינכם שלא יושבים בחנות במרכז הקניון או בטיילת, אבל בכל זאת רוצים לחשוף את שירותיהם או מרכולתם לקהל היעד.

  אחת הטעויות הנפוצות והמצערות היא שרבים פותחים פרופיל פרטי לעסק במקום דף עסקי. הדבר נוגד את חוקי פייסבוק מצד אחד ומצד שני מונע מכם גישה ליתרונות רבים לבית העסק. 

  בין השירותים שתקבלו ממני:

  הקמת דף פייסבוק עסקי בהתאם לאופי העסק, כתיבה /עריכת פוסטים, כתיבה ועריכת מאמרים, כתיבה שיווקית הכנת דפי נחיתה, יצירת קמפיינים בפייסבוק ועוד מוזמנים לצלצל עכשיו ולתאם פגישה - איריס 050-7527758


   
 • הפקת אירועים עסקיים

  אירוע עסקי מוצלח יגרום ללקוחות קיימים להיות גאים, ללקוחות פוטנציאליים להגביר ענין ולקדם סגירת עסקאות ולמתחרים להוריק מקנאה! ולכן חשוב שאת האירוע מרגע העלאת הרעיון לקיימו, תבצעו עם מפיק שקשוב לרצונותיכם, אך מודע לצרכים ולמגבלות שלכם. אחד כזה שיחשוב מחוץ לקופסא ויביא דברים שהם מעבר לסטנדרט הנהוג. ותופתעו לשמוע ש"מעבר לסטנדרט" לא מחייב להיות מעבר לתקציב...

  מעניין אתכם?

  צלצלו וקבעו פגישה ונמשיך משם - איריס 050-7527758


   
 • שיווק מרצים ומנחי סדנאות

  כבעלת נסיון רב בשיווק מרצים ומנחים, אני יודעת שמה שמרצים באמת אוהבים ויודעים זה להרצות. אבל בכל מה שקשור לשיווק, נראות המרצה, הכנת חומר להרצאה כגון: מצגות, הכנת טיזרים בצורת בורשורים על מנת לתפוס את עינו של הלקוח ועוד - המצב קצת פחות מזהיר.

  ופה אני נכנסת לתמונה, מעבר לכך שברשותי מאגרי מידע מגוונים של בעלי עניין פוטנציאלים, אעבוד אתכם על הנראות שלכם, על עשה ואל תעשה, אכין לכם מצגות מקצועיות, שיקפיצו את ההרצאה שלכם כמה דרגות, אכין לכם בורשורים למשלוח ללקוחות פוטנציאלים ולפרסום ועוד.

  מעניין? אז מהרו צרו קשר ותאמו פגישה - איריס 050-7527758


   
 • ימי גיבוש לחברות

  ימי גיבוש לעובדים  כשמם כן הם - הפעילות החברתית הכי חשובה שבעל עסק יכול לעשות למען עצמו! למה למען עצמו? כי בחברה שבה העובדים מגובשים, יש פחות אינטריגות, פחות סכסוכים, יותר שיתוף פעולה והרבה יותר רוגע, צחוק ואוירה טובה ומקרבת. ואיפה שיש אוירה טובה ומקרבת - מחקרים מראים כי הפרודוקטיביות עולה.

  אצלנו ניתן לבצע כיום (או יומיים או שלושה) של כיף לכל דבר או כאמצעי לניהול ארגוני של העסק סדנאות ODT וכו'. ימי הגיבוש - מתואמים מהרגע הראשון מול הלקוח ובשיתופו המלא. בהתאם לאופי קהל העובדים ומספרם וכמובן לתקציב שנקבע.

  מוזמנים לתאם פגישה ולהתחיל ביחד את המסע צלצלו 050-7527758


   
BizMakeBiz פותח ע"י